Infrasauna ProWell 222 Cedr Premium LineFotogalerie: Infrasauna ProWell 222 Cedr Premium Line
Fotogalerie: Infrasauna ProWell 222 Cedr Premium LineFotogalerie: Infrasauna ProWell 222 Cedr Premium LineFotogalerie: Infrasauna ProWell 222 Cedr Premium LineFotogalerie: Infrasauna ProWell 222 Cedr Premium LineFotogalerie: Infrasauna ProWell 222 Cedr Premium LineFotogalerie: Infrasauna ProWell 222 Cedr Premium LineFotogalerie: Infrasauna ProWell 222 Cedr Premium LineFotogalerie: Infrasauna ProWell 222 Cedr Premium LineFotogalerie: Infrasauna ProWell 222 Cedr Premium Line
Dostupnost Prosinec 2018
Záruka 2 roky
Výrobce ProWell
Kategorie Infrasauna pro 2 osoby
Kód produktu Infrasauna ProWell 222 Cedr Premium Line
41 990,-
199,-
6 950,-
3 950,-
0,-
41 990,- Kč s DPHTechnická specifikace

Rozměry (cm) 130 x 100 x 200
Druh topidel RedGlass
Počet topidel 7 (zadní panel - 3, přední panel - 2, lýtkový panel - 1, nožní panel - 1) ks
Materiál Cedr
Audio panel Ano
Osvětlení vnitřní Ano
Příkon (W) 1900


Popis výrobku

NOVINKA - Infrasauna ProWell 222 Cedr Premium Line
Pozn. U tohoto modelu nutná odborná montáž!

infrasauny dárek

Luxusní domácí infrasauna pro 2 osoby vhodná do bytu a menších rodinných domků.
Infrasauny ProWell řady Premium Line jsou vyrobeny z nejlepších materiálů, a jsou vybaveny těmi nejlepšími zářiči a osvětlením. Užijte si tu nejlepší relaxaci v pohodlí vašeho domova.

Výroba infrasaun ProWell má tradici již více než 20let.

EMF - hodnota elektromagnetického pole našich infrasaun splňuje nejpřísnější kritéria, zářiče jsou zcela bezpečné a odpovídají striktním evropským standardům.

Infrasauna FSC certifikaceInfrasauny ProWell používají na výrobu velmi kvalitní cedrové dřevo  a dřevo  z kanadské jedle (Hemlock). Veškeré dřevo má certifikaci FSC, což znamená, že použité dřevo pochází z šetrně obhospodařovaných lesů. Na výrobu infrasaun je použité kvalitní dřevo, infrasauny mají robustní konstrukci a stabilitu, zaručují tím dobrou bezpečnost výrobku a dlouhou životnost. Nejvyšší pozornost je věnována výběru surovin a jejich zpracování. Proto používáme pouze vysokou kvalitu saunového dřeva z lesů Kanady.


 
Cedr

je výtečné saunové dřevo s extrémní odolností vůči vlhku a výbornými antibakteriálními vlastnostmi. Jeho typická vůně uchovává v interiéru příjemné aroma po několik let. Používá se u infrasaun řady Basic Line a Premium line. Tloušťka stěn infrasaun ProWell řady Premium Line je 3 cm, u infrasaun Grand De Luxe řady Basic Line jsou stěny tvořeny dvěma panely o tloušťce 0,55 cm.

poz.: Odstín dřeva je pouze ilustrativní - může se nepatrně lišit v závislosti na stáří dřeva.

 Infrasauna cedr


Podlahový zářič - u všech infrasaun ProWell

Podlahový panel je novinka pro prohřívání chodidel. Zářiče slouží k rovnoměrnému  prohřívání a tím dochází k lepší tepelné pohodě. infrasauna s noznim panelem

 
RedGlass zářiče 

 

jsou skleněná křemičitá topidla, jejichž předností je rychlost vyhřátí infrasauny, energetická nenáročnost a vysoká životnost (až 8 000 hodin). Na rozdíl od zářičů keramických a karbonových vyzařují zářiče Red Glass nejen sálavé teplo, ale i světlo s blahodárnými terapeutickými účinky. Zářič Red Glass je skleněná trubice vyrobená z křemičitého skla, která velmi rychle dosáhne teploty až 500 °C a tím rychle vyhřeje infrasaunu na požadovanou teplotu. RedGlass zářiče vyzařují infračervené paprsky ve všech třech pásmech IR záření (IR-A, IR-B, IR-C), včetně pásma krátkých vln (IR-A; 0,07 – 1,4 mikronu). Díky tomu paprsky pronikají až 5 mm do podkoží a jsou ze zdravotního hlediska velmi účinné.


RedGlass zářiče pro infrasaunu

 

Regulace výkonu infrazářičů

Infrasauny s označením Premuim Line, nabízí infračervené RedGlass zářiče, ale i karbonové zářiče, jejichž výkon lze možně zónově regulovat. Tak můžete výkony jednotlivých zářičů nastavit od plných až po nulové v rozmezí 25%, a to jak u zadních, předních i lýtkových zářičů. Díky regulaci infrazářičů lze uvnitř infrasauny přizpůsobit intenzitu záření na jednotlivé partie těla, což dělá saunování mnohem komfortnější.


Audio panel včetně rádia
AM / FM přijímač s anténou zabudovanou v horním díle sauny.
 

Světelná terapie
Při světelné terapii se v infrasauně pozvolna mění barevné spektrum, což velmi blahodárně působí na naše smyslové vjemy. Světlo je esenciální součástí biologického systému, způsobuje, že se cítíme dobře. Sluneční světlo pomáhá lidskému tělu při regulaci mnoha důležitých biologických procesů. Světla, která jsou v infrasouně instalován, zvyšují celkový terapeutický účinek.
 
Vliv barev při saunování
Červená barva - aktivuje celý organismus, zvyšuje jeho vitalitu. Přináší teplo a lehce organismus dráždí.
Žlutá barva - organizmus posiluje, zvyšuje energii, harmonicky povzbuzuje, uvolňuje svalovou ztuhlost.
Zelená barva - uvolňuje organismus , uklidňuje, udržuje psychickou a tělesnou energii v harmonické rovnováze.
Modrá barva - uklidňuje, brzdí, koncentruje, snižuje hyperaktivitu, ochlazuje, psychicky vyrovnává.
Fialová barva - uvplňuje vaše smysly, inspiruje.

Svetelna terapie infrasauna

 

Princip infrasauny:
Infračervené světlo, které je součástí slunečního záření zahřeje lidské tělo, aniž by se rozehřál okolní vzduch. Tento princip funguje i v infračervené tepelné kabině - infrasauně. Ohřát se v této infrakabině je tedy vlastně stejné, jako když za jarního dne vysvitnou sluneční paprsky, my se necháme ohřát jejich doteky a zdá se nám, že je mnohem tepleji, než by odpovídalo teplotě vzduchu. Jakmile se však sluníčko schová za mraky, připadá nám, že se najednou prudce ochladilo. Teplota vzduchu je ale ve skutečnosti stále stejná, pouze na nás přestaly dopadat sluneční paprsky, a tedy i zahřívající infračervené světlo. S infrasaunou si můžete vlastní zdroj tohoto příjemného přírodního tepla přinést domů.
Náš nervový i endokrinní systém (vytvářející hormony) pro své dobré fungování světelné záření potřebuje. Pokud ho nedostáváme, trpíme ztrátou energie a někdy i váhy, popudlivostí, zimomřivostí a větší potřebou spánku. Působení tepla a následné zvýšení tělesné teploty v takovém případě působí jako lék – simuluje horečku, tím aktivuje a posiluje imunitní systém, zvýší se počet bílých krvinek a obranyschopn
Prislusenstvi
AKČNÍ NABÍDKA
Infrasauna Relaxo 164 SL Vitae

Infrasauna Relaxo 164 SL Vitae

Pro 2 osoby, Smrk/lípa, Fullspektrální zářiče Vitae, Karbonové zářiče, Audio panel, Bluetooth modul se zesilovačem, USB připojení, Osvětlení LED pásek, Světelná terapie, 5 let záruka při privátním užíváníCena: 147 990,- Kč